Costa Adeje, El Duque, willa z basenem, 4 sypialnie
Adeje,
Południe
€1 300 000
Sprzedaż
Nr ref.: ZNT-1703
Rodzaj nieruchomości: Dom
Powierzchnia (M 2)
250
Pokoje
5
Sypialnie
4
Łazienki
3
Teren
Land Size: 330 M 2
Udogodnienia
Basen
Blisko morza
Jadalnia
Meble
Sprzęt AGD
Szafy wnękowe
Taras
Teren zielony
Widok na ocean
Opis
Elegancka willa znajduje się w bardzo popularnej i prestiżowej okolicy. Dom składa się na salon, kuchnię, cztery sypialnie i trzy łazienki. Nieruchomość posiada prywatny basen, strefę jadalnianą oraz strefę relaksu, z tarasów rozpościera się piękny widok na Ocean. Od plaży El Duque dzieli około 15 minut spaceru. Willa jest gustownie wykończona i w pełni wyposażona oraz funkcjonalna.
W okolicy jest pełna infrastruktura z plażami i centrami handlowymi. To doskonała oferta dla poszukujących drugiej rezydencji, a także pod inwestycję (wynajem krótkoterminowy).
Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami, pracował w sprzedaży i marketingu, komunikatywny i znający kilka języków. Odpowiada za kontakty z naszymi partnerami na rynku nieruchomości. Służy pomocą i odpowie na wszystkie Wasze pytania dotyczące zakupu nieruchomości na Teneryfie. Znajomość tutejszych realiów sprawia, że podejmując się wielu wyzwań związanych z obsługą naszych klientów jest bardzo skuteczny.